درد تازه و بزرگ پرسپولیس و یحیی گل محمدی در روز جدید لیگ برتر

پرسپولیس روز یکشنبه در پنجمین بازی خود در فصل جدید لیگ برتر ایران به مصاف گل گهر سیرجان خواهد رفت. قرمزهای پایتخت البته فردا در هفته هفتم لیگ برتر به مصاف هم می روند و با توجه به لغو بازی های خود با تیم های استقلالی تهران و پیکان تهران دو بازی معوقه در سینه دارند. شاگردان یحیی گل محمدی پس از شکست “خوزستان” در لیگ برتر در 2 دیدار در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کردند که نتایج متفاوتی داشت.

قرمزها مقابل النصر عربستان عملکرد ضعیفی داشتند و مقابل حریف پر ستاره خود با 2 گل شکست خوردند، اما در بازی برگشت فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا ماجرا متفاوت بود و شاگردان یحیی گل محمدی توانستند الدحیل قطر را شکست دهند. با یک گل پیروز شد مهم ترین نکته جدال با النصر مصدومیت مهدی ترابی و وحید امیری بود که باعث شد این دو ستاره جایی در ترکیب “پرسپولیس” مقابل رقیب قطر نداشته باشند و حالا به نظر می رسد آنها جراحات ادامه دارد

امیری غیبت بزرگ قرمزها در دوئل با گل گهر!

عثمر ویرا سرمربی پرسپولیس که در نشست خبری پیش از بازی با گلگهر سیرجان حضور داشت، خبر حضور وحید امیری در بازی با گلگهر سیرجان را رسما تایید کرد و گفت: همه می دانند که در پایان بازی با البرز. نصر وحید امیری از ناحیه ستون فقرات درد گرفت و بیرون رفت. تحلیل کارکنان پزشکی برای آرامش بیشتر بود. او توانست تمرین کند، اما تصمیم گرفته شد بیشتر استراحت کند و برای مسابقات بعدی آماده شود.»

وحید امیری در حالی مقابل گل گهر سیرجان حاضر نمی شود که در دیدار قبلی با تصمیم یحیی گل محمدی امید عالیشاه برای سرخپوشان پایتخت وارد زمین شد و توانست مقابل الدحیل گلزنی کند. جالب اینجاست که امیری با تیم «پرسپولیس» به دوحه رفت اما در تمرینات انفرادی شرکت کرد و فرصت بازی با الدیل را پیدا نکرد. با توجه به اینکه اردوی تیم ملی در پیش است، به نظر می رسد امیری به درمان خود ادامه دهد و در خوش بینانه ترین حالت برای دیدار مقابل پرسپولیس با پیکان آماده شود.

آیا ترابی از پرسپولیس دور می شود؟

مهدی ترابی که در اوایل بازی با “النصر” عربستان مصدوم شده بود، فرصت بازی با “الدحیل” قطر را نداشت و یاسین سلمانی جای او را در ترکیب سرخپوشان گرفت. سرمایه، پایتخت. ترابی در روزهای گذشته در تمرین پرسپولیس حضور داشت اما نتوانست در تمرینات گروهی حضور فعال داشته باشد و همین امر باعث شد تا این وینگر ماهر از ترکیب اصلی سرخپوشان پایتخت دور شود. پرسپولیس ادامه خواهد داد.

ویرا با اشاره به اینکه سرنوشت ترابی امروز مشخص می شود، احتمال حضور وینگر تیمش روی نیمکت را مطرح کرد و گفت: او مقابل النصر مشکل داشت و ما سعی کردیم او را در کنار خود نگه داریم، مقابل الزیل اما نشد. کار نمی کند.” . او اکنون زیر نظر کادر پزشکی است و امیدواریم در دیدارهای بعدی بتواند به میدان برود. او هفته گذشته بعد از بازی الدیل با ما تمرین نکرد. امروز تمرین داریم و مشخص خواهد شد که فردا می تواند روی نیمکت بنشیند یا نه.” با توجه به توضیحات سرمربی پرسپولیس مشخص است که ترابی در بازی فردا شانس حضور در جمع سرخپوشان پایتخت را نخواهد داشت و از این رو در دومین دیدار متوالی به مصاف حریفان خود می رود. با پرسپولیس در غیاب. دو ستاره کلیدی

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما