عکس قدیمی آرش میراحمدی در کنار مهرون غفوریان و سروش صحت


آفتاب نیوز :

آرش میراحمدی بازیگر سینما و تلویزیون چندی پیش با انتشار ویدئویی از بیماری خود خبر داد و عنوان کرد که پس از مدت ها بیماری اخیرا متوجه شده است که به سرطان لوزالمعده مبتلا شده است اما این بازیگر پس از مدتی مبارزه با این بیماری درگذشت و هفتم شهریور ماه درگذشت. او با مرگ خداحافظی کرد.

میراحمدی در این سال ها با انتشار آثار کمدی بیشتر به شهرت رسید. او کار خود را در جونگ ۷۲ با مهرون مدیری آغاز کرد اما پس از آن با فیلم «خنده بازار» به کارگردانی شهوب عباسی به شهرت رسید. در این سال ها بیشتر در سریال های پورنگ مانند «بچه محل» و «کلبه آمپورنگ» دیده شد. اما از آخرین سریالی که وی در آن حضور داشت می توان به کمدی دوستاز از شبکه نسیم اشاره کرد که 2 سال پیش پخش شد.

دلیل این مطلب عکسی است که به تازگی پشت پرده فصل آخر سریال «زیر آسمان شهر» منتشر شده است. در پشت صحنه فصل سوم این سریال، مدیران شبکه به همراه جمعی از عوامل و بازیگران این سریال از جمله آرش میراحمدی حضور دارند.

مهرون غفوریان بازیگر و کارگردان این سریال، سروش صحت نویسنده، غزل صارمی، رومین نصیر نصیر، سانوز سماواتی و … در این عکس حضور دارند.

علاوه بر زندگی آرش میراحمدی، بازیگران دیگری هم هستند که جای خالی آنها بیش از همیشه به چشم می خورد. کیومارت ملکماتی دیگر بازیکن این سریال است که در سال 1388 درگذشت. همچنین ملیکا رنجبر یکی از بازیگران اصلی سریال سال 1377 در گذشت.

از جمله مدیران حاضر در عکس می توان به جعفر صافی موسس و اولین مدیر شبکه سه سیم اشاره کرد که با پالتویی رنگارنگ در کنار کیومارت ملکمتی نشسته است. همچنین محمد احسانی که در آن زمان مدیر گروه اجتماعی شبکه سه بود مدیر دیگری در این عکس حضور دارد.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

animalsبازنشستگانworldfoundationkidneynationaldifferencevegetarianplantbasedarizona
تماس با ما